ARCHIEF:
WaveMail-1 WaveMail-2 WaveMail-3 WaveMail-4 WaveMail-5 WaveMail-6 WaveMail-7
WaveMail-8 WaveMail-9 WaveMail-10 WaveMail-11 WaveMail-12 WaveMail-13 WaveMail-14
WaveMail-15 WaveMail-16 WaveMail-17 WaveMail-18 WaveMail-19 WaveMail-20 WaveMail-21

Informatie via MayaTzolkin
WaveMail - 22
vriend(in) aanmelden WaveMail Ned.

vriend(in) aanmelden WaveMail Eng.

archief WaveMail

tip voor WaveMail

www.mayatzolkin.com

afmelden WaveMail
Inhoud:
Dag Buiten de Tijd + Wavespells + Gelukkig Nieuw Jaar + 8-8-8 + workshop + nieuwe 13-Moon Diary + video: A good Day + Cyclus kalender en kalenderboekje + interactief: steek een kaars aan + Bloemstickers + Vaandel van Vrede
Magnetische Vleermuis Maan
26 juli - 22 augustus

3 Blauwe Storm Jaar
(26 juli '08 - 24 juli '09)





NIEUWE AGENDA IS BINNEN

Reactie van Aluna Joy Yaxk'in: WOW... you have done it again. This is the best comprehensive well thought out 13-Moon diary / maya calendar study book I have ever seen to date. It takes a lot of time and a great deal of effort to pull all this together and with such love and respect for all traditions of calendar use. This diary acts on the principle of In Lak’ech Ala K’in. It is a honoring of the traditional Maya all the way to the diversity of modern day interpretations. I love the converting tables in the front - very easy and understandable. This guide has it all...  plus an address book / moon planner / personal information / notes pages and handy ribbon bookmarks! No one will want to leave home with out it. : )  Congratulations!
Bestel en kijk zelf.



A GOOD DAY
Deze video met Broeder David, een gerespecteerde Benedictijnse monnik, schrijver en spiritueel leider, is een zegen aan allen met "ogen om te zien en oren m te horen". Kijk, luister en laat je inspireren door deze krachtige boodschap over dankbaarheid.

Bekijk de video (5:32 min)...

>>> NIEUW<<<



CYCLUS KALENDER EN
ZAKKALENDERBOEKJE
Voor het nieuwe Electrische Storm Jaar om zelf te printen.
Kijk op www.mayatzolkin.com



Vrijdag 8 augustus

HealingSoundMovement presenteert: 8-8-8
John Consemulder
& Renske Skills
Een bijzondere dag in een prachtige zaal met live concerten, theatrale live dans en zang, speciale muzikale verassingen, soundhealing workshop, helende stem activaties, kunstexpositie, gastartiesten en een multidimensionaal lig(t)concert!
Locatie: Kerkelijk Centrum de Bron, Hugo de Vrieslaan 2, Watergraafsmeer Amsterdam.
Tijd: 19.30 uur tot 2200 uur (zaal open 19.00 uur)
Entree: 39 euro (of 55 euro incl. 2 cd's bij vooruitbetaling voor 08 augustus 2008)!
Gratis toegang voor alle kinderen en voor iedereen geldt: wees welkom en voel je thuis... 
Aanmelding, huur stands en informatie via: info@john-consemulder.com
en website  tel: 06-10269020





STEEK EEN KAARS AAN
Een kaars opsteken is in vele verschillende tradities een heilige handeling. Het betekent meer dan woorden kunnen uiten. Het is een eeuwenoud gebruik dat mensen kaarsen aansteken in gewijde plaatsen. Waarom zou het internet niet een gewijde plaats kunnen zijn?
Van hier af wordt iedere stap aangegeven.



Zaterdag 13 sept, 4 okt en 15 nov 2008, Oosterbeek 
Training: Leven en Groeien met de Mayakalender
Met Elvira van Rijn
en Isabelle Nave.
Wil jij ook elke dag het beste uit jezelf halen? Zoek je een manier om jezelf (meer) te verbinden met je eigen kracht en talenten? Je hebt nu de mogelijkheid dat te doen door je aan te melden voor een driedaagse cursus 'Leven en Groeien met de Mayakalender'.
Mail isabelle om een reserveringsformulier aan te vragen. Bellen kan ook: 06-22547575
  meer info...




Bloemsticker
Kijk hier



Vaandel van Vrede
Kijk hier




Meer informatie op:
www.panorange.nl
panorange.hyves.nl

www.mayatzolkin.com
www.13manenkalender.nl
www.mooncraft.nl
www.pan-holland.nl
www.lightflower.be
www.lawoftime.org
www.tortuga.com


Copyright © 2008 - Iedereen is vrij om deze WaveMail door te sturen op voorwaarde dat de inhoud volledig blijft en www.mayatzolkin.com wordt genoemd.


HET WAS EEN MOOIE DAG BUITEN DE TIJD,
MET DANK AAN ALLE BEZOEKERS EN MEDEWERKERS

De PAN Orange Dag buiten de Tijd is een groot succes geworden. Er waren weer veel meer mensen dan het jaar daarvoor. We denken dat er toch zeker 1000 mensen waren. Om half 2 's middags waren alle 500 programmaboekjes al uitgedeeld. Ik geloof dat we daarmee de grootste viering wereldwijd hebben gehad. Dat is toch wel heel bijzonder voor zo’n klein landje.
Nogmaals dank aan iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt. Alle vrijwilligers, landgoed De Horst, de workshopsleiders, de healers, marktkraamhouders en alle bezoekers. Ook de tipi’s die  kunstenaar/tipi bouwer Ben Acket gratis voor deze dag ter beschikking heeft gesteld stonden prachtig op het veld. Ook dank aan de Hang jongens, Rob Verheul en Jeff Hijlkema, die een prachtige sfeer neerzetten met hun muziek. (http://home.hccnet.nl/rw.verheul/samenhangpagina.htm)
Marjon - Rode Planetaire Slang van Pan-Holland kwam haar 'Sterrenbundels' verbranden en excuus aanbieden om daarmee de weg vrij te maken voor wederzijdse erkenning en toekomstige samenwerking met Pan Orange.
De Quetzal Aid Stichting heeft dankzij de verkoop van de zegelbuttons een mooie bijdrage bijeen kunnen brengen voor hun 3 projecten in Guatemala. Ze zijn actief op het gebied van educatie, gezondheid en voeding voor de verarmde Guatemalteekse bevolking. Buttons zijn na te bestellen http://www.quetzalaidstichting.nl/

Het bijzondere aan dit festival is dat alles draait op vrijwillige basis, zonder subsidies en met zo min mogelijk geld. Daar draait het de 364 andere dagen al te veel om. We hebben gelukkig genoeg donaties binnen om alle kosten te betalen, een kadootje te geven aan alle vrijwilligers en mensen die materiaal hebben gedoneerd, en een schenking te doen aan een of twee goede doelen. Suggesties voor een mooi kleinschalig project, liefst in Mexico/Guatemala, zijn welkom.

Er staan foto’s online op o.a :
http://thehospages.com/pictures/2008-parties/2008-07-25-dayoutoftime/
http://panorange.hyves.nl/  (wel eerst lid worden)
 
Heb je ook mooie foto’s? Stuur ze naar info@mayatzolkin.com of stuur een CD naar PAN Orange, Melis Stokestraat 10 bis, 3515 BP  Utrecht. We zullen de opgestuurde foto’s zo snel mogelijk online zetten. Het adres kun je dan vinden op de PAN Orange website.

Lokatie
Hoogst waarschijnlijk is Landgoed de Horst volgend jaar begonnen met nieuwbouw op het grote veld. We zoeken daarom naar een nieuwe lokatie; Heb je een idee?
 
Feedback
De positieve reacties stromen binnen en gelukkig komen er ook veel foto’s en bedankmails binnen. Graag horen we van jullie hoe jullie het ervaren hebben, hoe julie workshops vonden, het marktaanbod en de healings. Ik ben blij dat we voor het eerst dit jaar een mooi kinderveld hadden met een groot aanbod aan mooie activiteiten. Hoe hebben je kinderen dit ervaren? Deel ook je ervaringen op Pan Orange Hyves
 
Een echte Spiegeldag
In vele opzichten kwamen we ook op deze ceremoniële dag van viering typische Spiegeldingen tegen. Spiegel spiegelt alles, zowel de mooie dingen als ook die dingen die je liever niet ziet. In vergelijking met andere jaren werd de organisatie vaker aangesproken op de dingen die ergens op het veld of in het gebouw een helpende hand, correctie of dweil nodig hadden, terwijl juist deze dag bedoeld is om samen vorm te geven en het ieders verantwoordelijkheid is om  de dag goed te laten verlopen. Het liet ons zien dat we meer mensen nodig hebben om het steeds maar groeiend feest te kunnen blijven vieren.

 
Organisatie
Voor volgend jaar verwachten we dat het nog drukker wordt aangezien 25 juli op een zaterdag valt. De organisatie van de Dag buiten de Tijd lag afgelopen jaren in handen van vier mensen: Linda Koopmans, Nicole E. Zonderhuis, Shanta Bhikhharie en Sylvia Carrilho. We doen dit allemaal naast ons gewone werk en zijn geen professionals. Vanwege de grote drukte, en het overal tegelijk moeten zijn, is de dag eigenlijk langs ons heen gegaan. Dat vinden we jammer. Daarom zoeken we nu al versterking voor volgend jaar,  anders is het niet meer haalbaar om volgend jaar  weer een festival te organiseren.
Wil je volgend jaar weer een Dag buiten de Tijd vieren, help ons dan mee en meldt je NU aan. Ongeveer eind april (of liefst eerder) moeten we het team compleet hebben i.v.m. de definitieve reservering van de lokatie. De ervaring leert dat we nodig hebben:
• algemeen organisator
• algemeen coördinator (2 mensen)
• een coördinator Kinderprogramma
• een coördinator Workshops
• een coördinator Healingveld
• een coördinator Entreekraam
• een coördinator Keuken
• een coördinator Markt
• pr
 
Deze mensen sturen ieder hun eigen team aan en hebben veel telefonisch contact met elkaar als organisatie voor de afstemming. Als organisatie komen we, i.t.t. de vrijwilligers, vaker en eerder bijeen om alles te plannen. Het zijn serieuze vacatures, we zoeken kwaliteit en enthousiasme, maar het zijn geen betaalde banen.
Wil je meehelpen om ook volgend jaar weer een nog mooiere dag neer te zetten? Neem dan snel contact met ons op: info@mayatzolkin.com



Het nieuwe jaar is op veel plaatsen in het land met onweersstormen begonnen. Exact 260 dagen voor het begin van het jaar, op 3 Storm, woedde er een storm over Europa, de storm van 8/9 november. Deze werd gevolgd door de grote storm van 24-28 november. Was dit een voorproefje voor de energie dit jaar? In de tijd van de Maya hielden zij hun hart vast als er een Storm jaar was aangebroken. De Heer van dat jaar was zelfs één van de ergste onderwereldgoden, Uac Mitun Ahau.

Dit jaar brengt een activatie van de transformerende energie in ieder van ons, onze innerlijke stormkracht en het stukje van de ziel dat weet dat we gaan veranderen. Hoe? Door ons weer met elkaar te verbinden en een versnelling van de in gang gezette transformerende energie (=katalyseren), met als doel transformatie ten dienste van het groter geheel.

Storm is een hevige transformator. Hoewel zijn doel altijd de reiniging is, kan hij heel indrukwekkend zijn. Hij sleurt alles met zich mee wat binnen zijn bereik komt. Dat is misschien maar goed ook. Want voor het einde van dit tijdperk in 2012 is er nog veel te transformeren. Wie nu nog steeds niet onder ogen wil zien dat wij als mensen een keus moeten maken in hoe we met elkaar omgaan, die zal er dit jaar niet meer onderuit kunnen. Weet dat elke transformatie die je zelf meemaakt een afspiegeling is van wat er zich in de wereld afspeelt. Elk probleem dat jij voor jezelf oplost is een probleem minder op deze aarde.
Een wavespell is een periode van 13 dagen die in het teken staan van het eerste zegel van die reeks. Onderstaande zijn de wavespells voor de komende periode. Kijk of je herkent wat er speelt. In het 13 Manen Werkboek staan speciale notitiepagina’s zodat je jouw ervaring tijdens de wavespells kunt bijhouden.

Gele Kasteel van Schenking
Wij bevinden ons in het Gele Kasteel van Schenking. Geel is de kleur van Opbloei. Na de grote transformatie van het Blauwe Kasteel is het nu tijd om de vruchten te gaan plukken en je giften te delen met de wereld. Rode Aarde Wavespell, Witte Hond Wavespell, Blauwe Nacht Wavespell en Gele Krijger Wavespell gaan allen over het vinden en volgen van jouw pad, jouw hart en jouw innerlijk. Het is het kasteel van opbloei, waarin je jezelf voorziet van de voorwaarden die specifiek voor jou nodig zijn om tot opbloei te komen. Dit is de rode lijn van deze 4 Wavespells. Rode Aarde Wavespell: schenk jezelf de tijd om je nieuw verworven kennis in je op te nemen maar houdt de focus op dat wat je te doen staat. Witte Hond Wavespell: wees gul en schenk de liefde die je in je hart houdt aan anderen. Zie wat je ervoor terug krijgt en hoe dit je voedt. Blauwe Nacht Wavespell: Geef je dromen een kans om waarheid te worden. Gele Krijger Wavespell:; strijd zo nodig voor jouw waarheid, schenk jezelf dat respect.

(Voor kastelen van de Dreamspell, zie ook p.86 Werkboek)
Witte Hond Wavespell
wo 6 augustus - ma 18 augustus


Eigen liefde
Hart, Liefhebben, Loyaliteit en trouw

Zegel Hond:
Hond is de kracht van liefde in al haar schakeringen, om liefde te geven én te ontvangen. Hond staat voor het vermogen om een intieme relatie aan te gaan met een ander; het vormen van een vriendschap, een paar of een gezin.

Hond Wavespell: Hond gaat over trouw en loyaliteit, over leiden en geleid worden. Waardoor laat jij je leiden en is dat wel goed voor je? Weiger je iets te zien om confrontaties te vermijden?  Neem de leiding over je eigen leven en wees trouw aan je eigen idealen. Waar verlang je naar en wat maakt je blij? Trouw zijn aan jezelf vraagt soms om een duidelijk teken naar de ander. Laat je tanden eens zien. Het Mayawoord voor hond betekent ook voeten. Geef je voeten aandacht voordat je je teen stoot. Misschien heeft ‘voeten’ meer betrekking op ‘volgen’ of ‘met beide benen op de grond staan’.

Blauwe Nacht Wavespell
di 19 augustus - zo 31 augustus


Verkennen van de binnenwereld
Intuïtie, Dromen, Overvloed

Zegel Nacht:
Nacht is de kracht van de duisternis en het domein van de droom. In het duister schakel je over op andere zintuigen. De zo verkregen informatie zou je wel eens kunnen verrassen. Heb geen angst, wordt stil en ervaar.

Nacht Wavespell: Je kunt extra moe zijn deze dagen en vroeg naar bed willen. Geef daaraan toe, want het is Droomtijd! Schrijf je dromen op. Ook huisvestingzaken kunnen aan de orde komen. Geef het aandacht. Dit kan ook het huis in jezelf zijn. Voel je je thuis in en met jezelf?
In het rijk der dromen is er nooit sprake van tekorten. Angst voor tekort is het omgekeerde van overvloed. Opruimen en weggooien van overbodige spullen kan ruimte creëren, in je huis en in je geest. Laat je deze dagen niet verleiden om in angst te vervallen. De Wavespell daagt je uit! Heb vertrouwen.
Gele Krijger Wavespell
ma 1 september - za 13 september


Tot zich nemen
Onbevreesdheid, Vragen stellen, Intelligentie

Zegel Krijger:
Krijger is de kracht van onbevreesdheid. Hij heeft de moed om naar voren te treden in moeilijke situaties om zijn waarheid te verdedigen. Krijger vergaart wijsheid door vragen te stellen. Bij een vraag hoort een antwoord. Wie de antwoorden wil horen zal echte wijsheid verkrijgen.

Krijger Wavespell: Verleiding ligt op de loer in de vorm van mooie spullen, je wilt vooral glimmende voorwerpen hebben! Het is de krijger, de kraai en de gier in je die vooraan staan als er wat te halen valt. Laat je niet verleiden, maar stel vragen. Heb ik dat werkelijk nodig? Maakt dat me gelukkig? Verhelder je motivaties. Je kunt deze dagen ook wat in de war zijn omdat je alles bevraagt. Niets lijkt meer vanzelfsprekend. Wees onbevreesd, want het is best een bijzondere staat van zijn als niets zeker is. Geniet ervan en wees niet te serieus.

15 - 16 - 17 augustus 2008
Klankhealing op het Healing Festival
Op Landgoed Venwoude

Deeksha Oneness Blessing, Sjamanisme, Tantra, Yoga, Biodanza, andere dans vormen,
Klankhealers, Mantramuziek, Jassentechniek, Satsanggevers, Didg spelers, muzikanten.

Op vrijdag 15 augustus beginnen we het Festival met een spetterend Oneness Feest. Het terrein is ruim opgezet en ligt midden in het bos van Lage Vuursche.
Er zijn 2 grote grasvelden, een meertje met kikkers en ringslangen, bebost terrein, rododendronstruiken, kampeerplekken. In iedere richting loop je een ander landschap in. Beukenbos, dennebos, berkenbos, weilanden. Er is dus ook plek genoeg om je even terug te trekken in stille natuur.

Meer info: http://www.helendeklanken.nl/evenementen/healing-festival.html

WORKSHOPS

PS. Nicole E. Zonderhuis geeft voorlopig geen workshops i.v.m. haar zwangerschap.
zonnezegels